| larya234 a întrebat:

Buna am fata micuta, rotunda ce ochelari de vedere credeti ca mi s-ar potrivi? Adica ce gen de ochelari se potrivesc pentru fata mea? Lasati poze.Multumesc! -funda kiss

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Daca ai fata rotunda evita ochelarii cu rama rotunda, care nu fac decat sa-ti accentueze forma fetei. Scopul tau este sa ingustezi si sa lungesti fata. Poti face acest lucru cu niste rame usoare, ovale sau dreptunghiulare delicate, cu puntea usoara si bratele inalte.
http://stiri.acasa.ro/social-125/cum-ne-alegem-ochelarii-94480.html