| roxana02 a întrebat:

am fost aleasa pentru a participa la miss boboc 2012..am o singura problema..nu stiu ce sa fac la proba de aptitudini..imi puteti da cateva idei va roog?

2 răspunsuri:
| xAlexis a răspuns:

Buna! Si eu am fost anul trecut nominalizata, etcwinking. La noi s-au recitat poezii, s-a cantat, numere de karate, iar eu am zis o framantare de limba [ Domnule Dudadu dati-mi doua dude din dudul dumneavoastra de dincolo de drum, e un exemplu ] s-a dansat s-a cantat la chitara, s-au spus bancuri.
Sper ca te-am ajutat! Sper sa iesi Miss; x. Eu m-am bagat in concurs de plictiseala laughing. A fost spontan laughing
Pa-pa!

| Katany a răspuns:

Sa vorbesti cu jumate de lamaie sau sa cinti, sa mervi cu portocala intre picioare etc funda