| criss_1615 a întrebat:

Ce as putea face la proba de aptitudini la balul bobocilor.sunt boboc si nu stiu ce sa fac...eu as vrea o sceneta sau...thinking ast idei de scenete sau alte idei.mersi mult.astept raspunsuri urgent

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci? Cauta ceva pe internet...happy

| CrazyWorld a răspuns:

Sa vedem
eu am niste ideeii tari, ce zici de o parodie dupa lacul lebedelor? ar fi ceva nu? o parodie ar fi tare sa inceapa asa frumos unu pe o muzica rock sau rep si sa intre baieti inbracati in balerine (ar fi mai indicat sa foarte sutiene peste un maieu alb si un tutu sau ceva asemanator) dar inalti iar fete, sa fie scunde sa creeze un constract si ele sa fie imbracate in balerini si sa incerce sa-i ridice pe baietii.
Daca iti place sa ma anunti