| lory_2640 a întrebat:

am fost cu un baiat nu foarte mult timp dar m-am simtit foarte bine cu el.acum ne-am despartit de fapt nu a fost o cearta sau ceva de genu asta, doar lipsa de comunicare.Eu as vrea sa ma impac cu el dar nu stiu daca vrea si el acest lucru.Ar fi rau daca as lua initiativa si as vorbi cu el? chiar vreau sa ma impac cu el.Astept raspunsurile voastre si sfaturile...Multumeschappy

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Bravo ma bucur ca ti-ai luat inima in dinti si vrei sa faci tu primul pas, deci nu da deloc inapoi si adreseaza-i intrebarea.Fii barbata laughing. Mult succes!

| Ingrid16V a răspuns:

Pai ar fi bine sa vorbesti cu el:Xsa vezi daca si el isi doreste sa va impacati...:big hug

Sper sa va impacati!