| andreutza99 a întrebat:

Am fost cu un baiat timp de 1an si acum ne-am despartit eu as vrea sa mai fiu cu el dar el a spus ca e cu o alta fata as vrea sa vrea el sa fie cu mine ce sa fac plss ajutati-ma... cele mai bune raspunsuri funda+vot

4 răspunsuri:
| smile1 a răspuns:

Pai ce sa zic.in primul rand imi dau seama ca tii la el dar daca el vrea sa fie cu alta asta inseamna ca a trecut peste si stii ca nu poti tine pe cineva cu forta langa tine.a iubi pe cineva inseamna sa il lasi sa fie fericit chiar daca nu-ti place acest lucru. punete putin in locul tau, daca tie iti placea de cineiar el nu te lasa sa fii cu baiatul acela, nu cred ca iti convenea. lasa l sa fie cuacea fata si tu incearca sa il uiti. daca si el te iubeste cu adevarat se va intoarce la tine.tot ce trebuie sa faci este sa ai rabdare. sper ca ti am fost de folos. bafta :X. funda?big grin

| smile1 a răspuns:

Draga cosminutz site ul asta se numeste TPU adica toti pentru unu. daca poti ajuta pe cineva ajuta-l nu ti bate joc de el. crezi ca ala este un raspuns care o sa o ajute. nu este frumos din partea ta.

| PinkTerror a răspuns:

Hai sa te intreb ceva... tu chiar crezi ca te merita?

caci daca da nu sta sa alergi dupa el ca ot ce vei reusii prin asta este sa ii arati ca esti slaba si disperata dupa el. daca chiar vrei sa il faci sa se intaorca la tine arata-i ca esti bine si ca el pierde nu tu...
multa bafta si have fun

| Cosmynutz a răspuns:

Bunabig grin daca vrei sa alerge inapoi dupa tine arata-i ca il iubesti si pote il faci sa te frece...Iti zic eu baietii asta cauta