| Anonimx2001x a întrebat:

Am fost invitat la majoratul unui prieten si pot sa merg cu prietena mea. E primul majorat de acest gen. Eu pun bani si pentru prietena mea si se pun in acelasi plic si se scrie numele amandurora?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Da poti merge cu iubita ta, deoarece cel care te-a invitat stie ca ai partenera.Si da, poti pune in plic banii din partea ta si a ei chiar daca tu platesti si pentru ea, si scrii numele tau intreg si numele ei intreg.Dar cel mai bine i-ai lua un cadou decat sa dai bani. Daca vrei sa îi dai acei bani sarbatoritului, sa i dai cand ajungi la local nu dupa terminarea majoratului ca si la nunta.Tu alegi.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce sa pui bani si pentru ea? Ar trebui sa puna ea partea ei

| mentholinks a răspuns:

Da ce my dick, e nunta!?!