| anonimul0724 a întrebat:

Vreau sa fac cadou niste bani la un majorat
imi scriu numele pe plic?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu, ca nu esti la nunta. laughing Te duci si-i dai gazdei personal cand te primeste. Mai bine ii dai bani daca nu-i stii gusturile, chit ca nu e un gest chiar ok macar isi ia el/ea ce doreste. Daca e fata ar fi ok sa-i iei si un buchet de flori langa

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine cumpara un cadou. Nu prea este indicat sa daruiesti bani.

| OnuOnulică a răspuns:

Mai indicat e să îi dai tu bani personal.

| Paullyna a răspuns:

Nu, dar poțti sa-i desenezi sau să-i scrii ca să priceapă ca esti tu. S-au poți sa-i scrii numele in plic.