| Andrei7447 a întrebat:

Salut, deci intr-o saptamana sunt invitat la majoratul unui prieten si problema mea este ca nu stiu ce sa ii cumpar? Este un tip mai sofisticat asa dar si cu simtul umorului bine dezvoltat... Ma gandeam sa ii fac ceva surpiza care sa il amuze, ceva sugestii? Gen in loc de plic de bani, un sac plin cu monede in valoare de X00 Ron.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-i un ceas sau o bratara de argint mai deosebita.
O camasa
Un set pentru igiena + parfum

| untu a răspuns:

Un portofel din piele cu o bacnota mare de 100 de lei inauntru! Uite aici si de acolo poti sa alegi ce vrei, doar iti cunosti prietenul si tu stii care sunt gusturile lui!
-www.epersonalizari.ro
-http://blog.ilux.ro/2013/08/idei-cadouri-majorat/
-http://blog.ilux.ro/2015/11/cadouri-personalizate-barbati/

| DovleacTurbat a răspuns:

O papusa gonflabila.

| SuplimenteNutriline a răspuns:

Cumpara-i cercei!
silverzone.ro
silverstar.ro

| AdriStefi13 a răspuns:

E o idee buna dar poate sa creada ca il iei la misto. Un bilet la vreun concert sau un film ar fi inca o idee