| Sodexo12 a întrebat:

Deci am fost la discoteca sambata seara si am dansat cu un baiat mai mare decat mine. Dorea sa ma sarute, dar eu nu am vrut si incepusera sa ma pupe pe obraz. el ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

Era doar distractie, ca erai tu sau alta nu cred ca conta, baiatu vroia doar sa se distreze...

1 răspuns:
| Paulla a răspuns:

Nu cred, e foarte posibil nici să nu te recunoască dacă te vede iar pe stradă. Chestile astea nu sunt serioase, sunt doar de distracţie, nu implică niciun fel de sentimente, doar atracţie fizică.