| anonim_4396 a întrebat:

am fost pusa pe acest sit www.idlove.ro si nu stiu cum sa sterg id-ul...este un sit de pitipoance iar eu sunt rockeritza :| daca ma puteti ajuta astept raspunsuri :) Va multumesc anticipat! >:D

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Buna! Citez din acordul de conformitate postat pe site: "In cazul in care constati ca o copie a unui material personal este disponibila pe site fara acordul tau sau ca a fost incalcata legea copyright-ului, te rugam sa ne informezi mentionand:
- o descriere a materialului respectiv;
- unde poate fi gasit pe site;
- adresa, telefonul si adresa ta de e-mail" Am incheiat citatul.
Adresa de contact este Admin@idlove.ro Succes!

1 răspuns:
| madalina_2475 a răspuns:

Buna Octy! Si eu am aceeasi problema ca tine.Dar o prietena mi-a spus ca in coltul pagini sau in dreapta paginii sau sus sau jos scrie cam asa:Sterge id-l.dai click pe el si apoi si scrii id-l pe care vrei sa-l stergi. Sper sa iti fie de foarte mare ajutor.Pa.Pwp.:*