| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit la un magazin Orange un BlackBerry 9320 cu pretul de 12 milioane. Am cautat mai tarziu pe internet si am gasit acelasi model BlackBerry doar ca mai ieftin [ 6 milioane, 8 milioane ]. Ciudat a fost ca am gasit un Blackberry 9700 la 12 milioane...
Nu stiu ce sa cred, care ar fi pretul real? Pentru ca dupa internet nu am curaj sa cumpar. Dar ma gandesc ca daca m-as duce intr-un oras mai mare [ eu stau intr-unul destul de micut ], l-as gasi mai ieftin.
Ce credeti?

2 răspunsuri:
| Miriapod007 a răspuns:

Nu tot cam la acelasi pret

| Miriapod007 a răspuns:

Incearca la Bucuresti