| Andreea003 a întrebat:

Am implinit 14 ani in luna martie si inca nu mi-am facut buletinul, dar ma duc sptamana viitoare. O sa primesc amenda si daca da cam care este valoarea ei? Multumesc anticipat! Funda :*!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Nu cred ca vei primi amenda fiindca am mai auzit asa cazuri si nu au patit nimic. Daca vor pomeni ceva despre asta incercati tu si parintii tai sa ii imbunati.Bafta! happy

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Multumesc pentru fundita! :*

| DavidTTwowTT a răspuns:

laughingSalut, nu vei primi amenda. Sichair daca ai fi primit ti'ar fi venit o avertizare prin posta. Am un coleg care a facut 14 ani in decembrie si nici acum nu are buletinul facut.Dar grabestete ca nu sti niciodata ce se poate intampla

Bafta sper ca te'am ajutat big grinbig grin

| Sarai a răspuns:

Eu am intarziat 4 luni si nu am primit nici o amenda happy

Răspuns utilizator avertizat