| DiaNa357 a întrebat:

Buna:* Am in ureche 3 gauri dar ultima mi sa infectat, nu ma prea doare dar imi curge puroi din ea cateodata. Se poate dezinfecta numai cu spirt medicinal, fara rivanol sau apa oxigenata? multumesc, funda:*

Răspuns Câştigător
| floripufi a răspuns:

Buna DiaNa375 uite si lu fina mea i s-a intamplat tot la fel ca tine si nu a mai purtat cercei o vreme ssi i-a trecut acum poarta din nou cercei se va vindeca in maxim 3 zile. Daca nu viziteaza doctorul. Sper ca am putut sa te ajut.

1 răspuns:
| Laurretta a răspuns:

Se poate medica cu apă oxigenată dar și cu rivanol, la fel ca și toate medicațiile.