| anonim_4396 a întrebat:

am incercat sa ma combin cu o fosta colega de clasa dar m-a refuzat, mi-a zis ca nu vrea sa-si bata joc de mine. Dar eu tot la ea ma gandesc in ultima vreme si nu stiu ce sa fac, are rost sa mai incerc odata cu ea sau sa caut pe altcineva?

2 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Mai intai incerca sa iti petreci timpu cu ea, sa vb, sa va distrati, iesiti in oras(mai intai cu un grup de pr apoi singuri) etc... daca vrei sa se aprinda acolo o scanteie mik

| freestyler95 a răspuns:

Uita, sunt fete peste tot.
Nu toate sunt la fel poate ai noroc
Succes