| anonim_4396 a întrebat:

(:
Am inspectie la romana luni. Profesoara ne-a spus sa venim imbracati mai elegant.
Idei de tinute?

- Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Nu prea înteleg de ce a zis profa să veniţi îmbrăcaţi mai ''elegant'' că doar nu este vreo ocazie specială, etc.Probabil s-a referit la ''decent'' şi fără zorzoane,blugi tăiaţi,accesorii în exces,tocuri ca să faceţi impresie bună.
Eu îţi recomand :
-o pereche de blugi fără multe aplicaţii,ţinte,tăieturi,sclipici,etc.
-un tricou într-o culoare neutra gen crem,maro deschis, pământiu, alb.
-un cardigan negru.
-o pereche de cizme sau UGG-uri.
-o eşarfă interesantă.
-o brăţară finuţă.
-o pereche de cercei asortaţi cu brăţara.
Baftă.

4 răspunsuri:
| Bubuuuu a răspuns:

Poti sa-ti iei o pereche de blugi mai inchisi la culoare, o camasa alba, sau tricou alb (daca te simti mai bine) si tenisi (sau pantofi. cu ce iti place tie si in ce te simti bine.), dar nu uita de sacou, daca e inspectie ar trebui sa il porti. Eu imi puneam si o cravata rosie draguta care se asortau cu tenisii big grin. :* :*

| caticata a răspuns:

O pereche de blugi simpli o camasa, opincute maro si un plovar marowinking sper sa iti fie de folos :*
fundita?

| TipaDePePlaja a răspuns:

Eu cand am inspectie imi iau ori o pereche de blugi negri/bleu cu o camasa alba si o vesta neagra (sau sacou), ori o fusta neagra cu o camasa alba, cravata si vesta (sau sacou)

| kytsi a răspuns:

Pai o perechee de blugi negri o camasa alba o veste neagra o cravata rosie neagra cum vrei u sau daca nu ati poti lua sacou negru blugi negri camasa alba cravat neagra si peste camasa poti sa ati iei o bluza albawinking mai decoltata