| Poseidon69 a întrebat:

Buna TPU

Pai incepand cu faptul ca luni 27/02 am inspectie toata saptamana adica luni am doar la romana si matematica, diriginta noastra a spus ca trebuie sa venim in camasa si blugi dar sa nu fie rupti. buun, singura chestie e ca eu nu port Blugi care nu sunt taiati, mie imi plac aia care sunt rupti si negri.
Luni nu am ore cu diriga, are ceva daca port blugi rupti?

1 răspuns:
| owlAndreeaIrina a răspuns:

Inafara faptului ca (in cel mai rau caz) o sa te certe sau o sa te scoata afara, nu. Si eu adica as fi in locul tau as purta. Adica daca m-ar pune diriginta sa port roz, nu as purta nici moarta si daca ar trebui sa ne inspecteze papa de la Roma.