| anonim_4396 a întrebat:

am intalnit un prieten care mi-a sarutat mana de mai multe ori intr-o seara, ce semnificatie are acest gest? Mentionez ca a stat destul de aproape de mine toata seara dar nu a mai facut nici-un alt gest care sa implice un sarut.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu are nici o semnificatie. Baiatul este politicos si mai de moda veche. Daca voia ceva, ar fi facut mai mult.

| Felys a răspuns:

E un barbat respectuos

| danutzu96 a răspuns:

Daca nu a mai facut alte gesturi care sa iti arate ca te place probabil ca iti arata respect.

| djlukass a răspuns:

Inseamna ca s-a saturat de mana lui.