| nikol_7126 a întrebat:

am inteles ca pe 9 mai nu se invata.doar scolile din bucuresti nu invata sau si restul scolilor din tara. fundita

Răspuns Câştigător
| Florin12701990 a răspuns:

Doar in București pentru a usura traficul in timpul meciului.

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Doar cele din Bucuresti, in special scolile si liceele din apropierea stadionului National Arena. Restul scolilor din tara fac ore.

| Clauvdgg a răspuns:

Apooi nu ii corect!
Si noi astia care nu suntem din Bucuresti vrem crying

| Dragutza_Anutza_1997 a răspuns:

E posibil sa se dea o zi libera doar elevilor din Bucuresti pentru ca atunci se va tine finala de fotbal Europa League...mie sincer mi se pare o prostie laughing