| faranume30 a întrebat:

Buna! Am luat 7 in examen si nu sunt mulțumită de nota si am dubii la corectare, merita sa depun contestație?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, dar daca ai doar dubii este bine sa nu depui contestatie, la recorectare nota se poate si scadea.
Doar daca esti sigura ca ai raspuns mai bine poti depune contestatie.

| faranume30 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc dar nu cred ca depun deoarece mi-e frica.

| darrio2007 a răspuns (pentru faranume30):

Daca ti-e frica, nu mai depune contestatie.

| literallythesamebruh a răspuns:

Este dreptul tău să depui contestație. Dacă tu consideri că rezultatul acesta nu reflectă cu adevărat ceea ce ai scris tu, go for it.