| RyGoLeTa a întrebat:

Am mai multe intrebari:1.Pentru masca de par cu ulei de ricin si galbenus de ou cat se pune ulei de ricin? 2. Unde se aplica masca dupa ce o amesteci adica pe scalp sau pe tot parul? 3.Cat timp trebuie sa stau cu ea pe cap? Funda+voturi. urgent vreau in seara asta sa fac masca.
P.s am doar ulei de ricin si ou la dispozitie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi explică aici ce şi cum,
http://www.divahair.ro/......rcat_acasa
Te pup!

2 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Http://www.ele.ro/......apid-12887
Sunt mai multe variante!

| LittleLuciane a răspuns:

Un galbenus si ulei cat sa faci o pasta omogena se aplica pe tot parul si poti sta 45 min sau chiar 1 ora..eu o fac seara si imi pun un prosop pe cap si dimineata cand ma trezesc ma spal pe cap