| Daydream a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta o data,dar am primit doar un raspuns si mi-as dori mai multe. Va rog spuneti-mi un telefon sau mai multe care sa aiba sistem de operare, front camera si sa fie maxim 700 de lei. Dau funda happy si stiu ca nu e categoria buna, dar vreau mai multe raspunsuri. Multumesc

4 răspunsuri:
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Lg optimus l7. Motorola Atrix, Sony xperia SP. Samsung galaxy s2

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Apropo sa stii ca si Samsung galaxy s plus este un telefon excelent am avut eu. happy

| mihai69 a răspuns:

Vezi seria 400 de la UTOK. Sunt mai multe modele, toate au 5 ani garanție și un raport preț / performanțe excelent, în opinia mea.

| Daydream explică:

As prefera de la Samsung