| Daydream a întrebat:

Heeey happy Imi spuneti si mie denumirile unor telefoane (de preferat Samsung) care sa aiba front camera si sistem de operare( de preferat Android) si sa nu fie foarte scumpe, maxim 700 lei si sa le gasesc la Vodafone si cu touchscreen. Mersiiii mult si dau funda :*

Răspuns Câştigător
| strike002 a răspuns:

Bravo ma, cere de maxim 700 de lei si tu ii zici de S3 1200 lei, S5 aproape 3000 lei
Eu unul la sub 700 zic
-Samsung trend plus (in jur de 500)
-galaxy S3 mini (650-700 lei)

Putin peste 700
-Galaxy core (700-750 lei)
-Galaxy S Advance (700-750 lei)

Sau Samsung Galaxy S2, S2 plus (850-900 lei) dar are camera fata de 2 MP mult peste cei 0, 3MP de la celalte si nu numai la camera le depaseste

2 răspunsuri:
| fbgfvjgdhh a răspuns:

Samsung trand lite, Samsung S3, S5