| Maria_Camelia_1998 a întrebat:

am mare nevoie de ajutor. Am citit o carte anul trecut pe wattpad, nu mai stiu cum se numeste si nici cine a scris-o sad dar era superba, si as vrea sa o mai citesc odata. Cunosc detalii din carte, era vorba despre doi tineri care sunt pusi sa semneze un contract de casatorie fara sa se cunoasca, ea pleaca la facultate in alt oras si ei ajung sa se cunoasca doar dupa 4 ani intr-un club unde au o aventura de o noapte, ei de fapt nestiind ca erau casatoriti, am nevoie sa o gasesc. Help va rog. Ofer fundita celui care ma ajuta...

2 răspunsuri:
| Datboi a răspuns:

Exista un loc magnific si mirobolant numit biblioteca. Acolo gasesti carti adevarate, nu cacaturi de alea de pe wattpad. Wattpadul distruge in jur de 50 de sinapse pe ora. Asa ca mai bine citesti un roman adevarat.

| Kathrinex a răspuns (pentru Datboi):

Nu neapărat. Există și scriitori cu potențial.