| VasilescuAlexandru a întrebat:

Buna am media generala pe 5-8 aprox 9.30. Imi place matematica,sportul,informatica,biologia, chimia iar in examene sper sa iau 9 la mate si in jur de 8.50 la romana... ce liceu mi-ati recomanda din Timisoara... Eu as vrea la Loga dar acum din 4 clase de mate-info sunt 2 si nu cred ca mai intru.happy

1 răspuns:
| PionInJoculVietii a răspuns:

De ce nu te duci la un profil de bio-chimie (stiintele naturii). Acolo se face si mate, nu numai bio si chimie