| Strumfyy a întrebat:

am multe probleme la liceu cu absente si diriginta cere orice fel de scutire asa ca va intreb : cum pot falsifica o scutire medicala?

Răspuns Câştigător
| xXJeanXx a răspuns:

Pai daca ar fi cu imprimanta sa iei o scutire simpla so tragi in pc cu ajutoru imprimantei si dupa o tragi simpla si pui pe cineva sa tio scrie da sa aive scris cat de cat doctoresc happy Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Buna,
Eu te pot ajuta cu un sfat util.
Nu indrazni sa falsifici un act medical, risti sa fi exmatriculat.
Incearca sa rezolvi altfel problema.

| creatza11 a răspuns:

Iti cumperi de la xerox un caiet intreg de scutiri e 4 sau 5 lei...le scrii, mai urat laughing...dar vezi cum te descurci cu stampilawinking