| alexandrastietotul a întrebat:

Buna
am nev de ajuorul vostru
sunt in clasa a9a am avut o relatie cam de 1 luna. ne certam mereu,, dar tineam enrom la el, acum cateva zile ne-am certat rau, ne-am despartit, am incercat sai vb dar azi i-am trimis un sms in care ziceam ceva de genu "m-am saturat de prostiile tale, m-am saturat sa te tot caut, o sa-ti sterg nr, dar din pacate`l stiu pe de rost, oo sa ma abtin sa te mai caut" si mi-a trimis inapoi ceva urat. el intotdeauna mi-a vorbit frumos nu stiu ce e cu el mi-a trimis "nu te-am iubit nicio data si nici nu te iubesc si nici nu te voi iubi, u credeai si sti cv m-am saturat de prostiile tale si de fantezi din astea si iti spun asa mai "Ciao"sa nu mai dai ochii cu mine de acum inkolo daca te vad la mine in kl nu vb cu mine vb cu Goge din fericire pentru mine din pkte pentru u asa ca la revedere ma pis pe u ...eu m-am sa turam de prostiile tale si de tot ce mi-ai zis ina acum si nu are rost sa mai vb cu mnn stergemi nr de tel si lasa k iti dau eu ig nu am mai facut asta pina acum la nici o fata dar o fac acum...si nu regret "SI ITI ZIC ASA HAI PAAAA"angryangryangryangry(angryX " ma jignit. i-am multumit pentru jigniri ce sa inteleg? dc imi vorbeste urat app Goge e un colleg de al lui, si un amic de al meu, ce a zis ca nu are nic in potriva. ce sa inteleg ce sa-i mai zic? ce sa facsad?

1 răspuns:
| DavidBoyCoolStarChild a răspuns:

Uita-l, sunt atatia baieti pe lumea asta. De ce trebuie sa suferi pentru un bou?