| alexandrastietotul a întrebat:

Buna dau fundA+vot
ma ajutati va rog? am 15 ani
ma numesc Alexandra sunt intr-o relatie de cam 1-2 luni. adica am fost... n-am desp, de prietenul meu acum cateva zile, ne-am certat dar nu stiu de ce, seara am fost impreuna, iar ziua l-am intrebat cefacem cuu relatia noastra a zis ca nu stie etc, etc. apoi l-am intrebat pe mess ce facem cu rel.noastra si mi-a trimis ""nu te-am iubit nicio data si nici nu te iubesc si nici nu te voi iubi, u credeai si sti cv m-am saturat de prostiile tale si de fantezi din astea si iti spun asa mai "Ciao"sa nu mai dai ochii cu mine de acum inkolo daca te vad la mine in kl nu vb cu mine vb cu Goge din fericire pentru mine din pkte pentru u asa ca la revedere ma pis pe u ...eu m-am sa turam de prostiile tale si de tot ce mi-ai zis ina acum si nu are rost sa mai vb cu mnn stergemi nr de tel si lasa k iti dau eu ig nu am mai facut asta pina acum la nici o fata dar o fac acum si nu regret "SI ITI ZIC ASA HAI PAAAA"(X " ma jignit. i-am multumit pentru jigniri ce sa inteleg? dc imi vorbeste urat app Goge e un colleg de al lui, si un amic de al meu, ce a zis ca nu are nic in potriva. ce sa inteleg ce sa-i mai zic? ce sa fac? ma ajutati va rog? si azi ma jignit foarte rau, vreau sa-i trimit un mesaj sa inteleaga ca il iubesc, si ca sufar fara el, imi este foarte greu fara el, m-am obisnuit cu el il iubesc, ce sms sai trimit? nu stiu ce sa-i trimit, nu ma ppricep, de aceea va cer ajutorul. ce sa-i scriu. ma ajutati va rog funda+vot va rog muuuu; t de tpt.va rog

1 răspuns:
| Asdfghjklm a răspuns:

Eu in locul tau as inceerca sa vad daca asta e chiar parerea lui neinfluentata de nimeni; adica nu i-a spus nimeni nimic, apoi daca aflu ca el are parerea sata nu as mai vorbi cu el-Ai si u putina mandrie. iar daca afli ca candva la influentat incearca sa-l faci sa intealeaga
te pup si sper sa rezolvi