| ella_1076 a întrebat:

am nev de ajutor urgent! nu am carte de germana si pentru maine avem de tradus si scris pe caier o lectie numita,, beim arzt" si,, zum Lachen". Va rog sa ma ajutati ca cei de la mine din cls nu prea au carti si trebuie sa scriu neaparat! poate gasiti vreun link pe net, dkaa nu, cei din cls a 6a si au lb germana.sa imi scrie lectiaa! dau funda maree si un vot! sper sa ma ajutati!:*

1 răspuns:
| Arisz a răspuns:

Un link cu ce? cu tradus? daca e cu tradus intra pe google Traducere laughing mersi anticipat