| mulinobianco a întrebat:

am nevoe de ajuorul vostru, problema e ca parintii mei se cearta mereu.nu chiar mereu dar de la orice maruntis, ce ar trebui eu in cazut dat sa fac? cum sa procedez? p. s eu am 12 ani si sora mea 17

4 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Ce ai putea sa faci?laughing nimic

| mulinobianco explică:

Merci mult!

| Mozambic19 a răspuns:

Nu prea ai ce face //asta e sadsadsad

| vanhilla2010 a răspuns:

Iti voi raspunde eu la intrebarea asta.pai,tu nu trebuie sa faci absolut nimic.nu e vina ta!
Pana la urma voi ajunge la divort.eu consider ca asa e cel mai bine! Decat sa se certe toata ziua, si sa zici ca tu esti de vina. e mai bine asa!
P. S:Stiu destul de bine asta.si eu am 12 ani si acelasi caz. iar parintii mei au ajuns la divort intr-un final!