| BiancaLove13 a întrebat:

Am nevoie da ajutor repede, M-am intragostit de un baiat acum vreo 6 luni, am fost impreuna cu el dar nu l-am putut uita, asa ca am incercat sa ma atasez de alti baieti, am incerc cu un baiat care era prieten cu el, Baiatul de care imi place intre timp el a fost impreuna cu fata pe care nu o prea suport, intre timp ei s-au despartit, baiatul de care am incercat sa ma atasez i-a pus diferite intrebari si a aflat ca acel baiat nu m-a iubit niciodata, chiar daca o fi adevarat sau nu, eu tot il iubesc si nu stiu ce sa fac... Dau fundita celui care ma ajuta love struck

4 răspunsuri:
| ToxxicChocolate a răspuns:

El vroia sa te faca geloasa thinking, pentru ca asa sunt baietii in ziua de azi, chiar daca nu te plac, vor sa te faca geloasa. Totusi este greu sa uiti de el, incearca sa strangi cat mai multe informatii despre el, si ce parere are despre tine si bagate in vorba cu el, vorbiti pe mess, si el o sa se ataseze de tine. Sper ca te.am ajutat :*.

| anaanitaa a răspuns:

Si eu trec prin asta.broken heart(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-l uiti.

| luca985 a răspuns:

Asta este soarta... nu poti sa-l schimbi pe acel baiat afla de ce nu te place pe tine si o place pe acea fata. Obtine informatii si folosestete de ele. Succes