| anonim_4396 a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor am 15 ani si de aproape 7 luni sunt in italia(milano) cu mama mea iar eu vreau sa ma intorc in romania iar ea nu prea e de acord. as putea sa merg singura acasa? adica fara sa fiu insotita de ea dar bine inteles cu acordu ei. niste raspunsuri mi-ar fi de mare ajutor. si daca ati stii si cu ce mijloc de transport se poate eu am venit aici cu atlassibu. la cele mai bune dau fundita. va multumesc!

2 răspunsuri:
| Costică_6760 a răspuns:

E drăguț că vrei să revii în România, dar ai grijă să nu ajungi prin alte părți, și fără acordul tău.

| ATVVASy a răspuns:

Mai bine ramai acolo cat vrea mama ta sa nu patesti ceva pe drumsi mama ta ar vrea dar nu cred ca poate