| User4667 a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutor. Am făcut sex neprotejat, si mi-a întârziat menstruația 3 zile, nu si a dat drumul in mine, de fiecare data s-a șters.
azi dimineața am făcut un test, mi-a ieșit negativ, dar am citit pe internet ca, testul se face la o săptămâna după întârzierea menstruației.s-ar putea sa fiu însărcinată?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Nu poti fii sigura de nici un contact sexual fara protectie, daca ti-a iesit negativ cel mai probabil nu esti dar o solutie buna e un prezervativ subtire care e mai bun decat sa faceti fara protectie, aveti de la durex gama feel thin si invisible, cele feel thin sunt penultimele ca grosime, cele invisible sunt cele mai subtiri din toata gama lor, contactul se simte 95% la fel de bine.

| User4667 explică (pentru MarianWLF):

Am înțeles, mulțumesc

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Se poate sa fii sau se poate sa nu fii.
nu este suficient insa sa se stearga cu servetele umede gen laughing

voi copiilor nu stiu de ce nu folositi prezervativul nu ai mai sta cu griji acum

| User4667 explică (pentru Simpatic):

laughing)))) ai si tu dreptatea ta?