| delena a întrebat:

Buna!happy
Am nevoie de ajutor!
Cea mai buna prietena a mea vrea sa fie cu un baiat. Eu ma inteleg destul de bine cu acel baiat, deoarece este si verisorul prietenului meu.
Prietena mea este cam timida.
Aceasta mi-a cerut mie sa o ajut.insa nu stiu cum!

Dati`mi niste sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Ai putea vorbi cu baiatul ala,sa il intrebi ce parere are despre prietena ta, daca o place si daca ar vrea sa se combine cu ea.Sau,daca prietenul tau e verisorul lui, spune-i lui sa te ajute.

1 răspuns:
| andreutssa a răspuns:

Ai putea sa il iei pe prietenul tau si impreuna cu el "sa le faci" lipeala.
adica sa iesiti toti 4 la un film / suc, ceva.
ceva de genu`winking
si plus de asta, prietenul tau ar putea "sa ii puna o vorba buna" prietenei tale happy