| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

am nevoie de ajutor!
stau cu un baiat si sunt indragostita rauuuuu de tot de el dar am intrat pe id unei prietene si l-am intrebat daca are iubita si cum o cheama si el a zis ca raluca dar pe mine nu ma cheama raluca. ce pot face ca sunt fffffffffffffoooooooooooooooarrrrrrrrrrrrrrrrrttttteeeee eeeee indragostita de el

heeeeellllllppp

funda normal

2 răspunsuri:
| cuteandfunny a răspuns:

Eu sunt de parere ca e cam suspect...

| AlexandraSmiley a răspuns:

Ehh normal ca nu vrea sa'i sp aleia cu cine e. Poate te protejaza de ai taiwinkingCa poate e un secret relatia voastrahappy