| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Am si eu o maaaaaaaaaaaare problema! Stau cu un baiat. dar cred ca el sta cu mine mmai mult din bataie de joc! Am intrat pe id unei prietene si l-am intrebat daca are iubita si cum o cheama. si el a zis ca are si ca o cheama raluc. dar pe mine nu ma cheama ralca. ce pot sa fac ca sa ii arat cat de mult il iubesc... il iubesc foooooarte mult si nu pot sa ma despart de el. hellpp! nu uitati ca dau funda!

am uitat sa mentionez ca parintii mei nu stiu de relatia noastra si nici ai lui.

multumesc anticipat!

scuzati categoria dar e cea mai vizitata!

1 răspuns:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Ai dreptate categoria e cea mai vizitata!
Ar fi fost bine daca le-ai fi spus si parintilor dar daca spui ca pe tine nu te cheama Raluca si ca el e cu tine si te-a mintit in fata nestiind ca tu esti de fapt pe id-ul unei prietene si asa mai departe...nu reiese decat ca cu adevarat isi bate joc de tine, ori e un smecher de-ala care schimba fetele mai des decat sosetele si ar cam trebui sa renunti la el pentru ca mai sunt baieti.Dar daca tot tii asa mult la el. ceea ce nu cred ca e si din partea lui poti sa-l iei intr-un loc mai retras si sa discuti cu el sa vezi ce are de gand sa face si ce urmari are relatia voastra.
Bafta multa love struck Fundita te rog frumos.