| DittaDudu a întrebat:

Am nevoie de ajutor, una din cele mai buna prietene ale mele nu ma mai baga in seama si nu mai sta cu mine. Si-a gasit alta prietena bunasadcrying si eu vroiam sa ii aduc niste cristale swarovski( asta vroiam si pentru cea mai buna prietena buna a mea, dar nu am mai putut). Asa, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| iulia7621 a răspuns:

Si eu sunt pusa in situaia ta numai ca eu am doar o prietena si nu ma mai baga in seama
ar trebui sa ii spui ce simti tu si sa inteleaga ca a gresit fata de tine.eu sper sa te impaci cu ea si sa redeveniti prietene
asta astept si eu de la cea mai bune prietena a mea

3 răspunsuri:
| Speed2000 a răspuns:

Pai cerei iertare, fai un gest frumos
funda

| Luke07 a răspuns:

Sa sti ca prietenii nu se cumpara big grin...
Ai putea sa o suni si sa vorbiti mai multe despre asta...

| Miru21 a răspuns:

Unul dintre cadouri vroiai il dai celei mai bune prietene, care e?
Stiu despre cine e vorba si trebuie pur si simplu sa o intrebi mai vrei sa fi prietena cu mine si gata.big grin