| pufoletedebomboana a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor va rog! Am ciclu de 24 de zile si am mers astazi la doctor si mi. a dat sa iau vitamina K si inca 2 injectabile vreau sa stiu dupa cat timp mi se va opri ciclu?

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Trebuia sa-ti intrebi doctorul, banuiesc ca depinde de tine si ca nu e o perioada standard... Stai linistita, se va rezolva in curand. Dupa ce ti se opreste, iti recomand o vizita la ginecolog pentru niste teste mai amanuntite.