| Stefana_6141 a întrebat:

Buna, Sunt noua pe site dar sunt un "fan", de aceea as avea o intrebare...

Se aproprie ziua prietenei mele si nu stiu ce sa-i cumpar.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| cclexa a răspuns:

Pai ii poti lua un buchet de flori, un parfum, un luci de buze, un tricou, un lantic iar daca vreai sa le faci de mana ii poti face o bratara a prieteniei

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai orice, intentia conteaza cel mai mult la urma urmei. O bluza, un inel, un lantisor, un parfum etc.Sunt multe lucruri ce le poti cumpara dar depinde si de bugetul ce il ai pentru. Cel mai bine urmareste ce-i lipseste si incearca sa-i faci tu cadou asta.Bafta!

| lorena_3171 a răspuns:

O vesta de blkugi albastra:*