| CrinaMarcu567 a întrebat:

Buna.Am nevoie de ajutorul vostru mai exact de un sfat... Am cunoscut un baiat acum 3 ani de zile. Am fost impreuna putin timp dar totul s-a schinbat radical cand a plecat in afara. Nu imi pot spune aici viata persoana asa ca as prefera sa vorbesc in privat cu o persoana serioasa care mi ar putea da un sfat bun. Rog seriozitate.

4 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Majoritatea oamenilor se schimbă când schimbă zona în care trăiesc. El poate din cauza banilor pe care ii caștigă acum sau a anturajului.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai este perfect normal sa se schimbe, doar si-a gasit pe altcineva, traieste in alta colt de lume, iese si se distreaza cu iubita locala, cu prietenii de acolo samd.
Tu ce astepti, ca ala cu care ai fost foarte putin timp impreuna acum multi ani, sa se mai gandeasca la tine?
De ce ar face asta, cand trectul este terminat si incheiat demult?
Viata merge inainte si ce a fost acum 3 ani, este demult tare si s-a uitat.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti sa imi scrii mie pentru un sfat.

Iar numele ti-l poti schimba sa fie anonim, o porecla sau ceva random si in felul acesta nimeni nu va sti cine esti, deci poti intreba public fara sa dai detalii exacte, ca sa primesti mai multe sfaturi.

| Alfheimr a răspuns:

Ne auzim pe revolut. Daca nu ai, te sun pe Netflix