| LawwraD a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Mi-au aparut niste bubite mici si rosii pe picioare de ceva timp si vad ca nu imi mai dispar. Am folosit sute de creme, dar NIMIC. Se apropie vara si eu nu stiu ce sa mai fac. Se vad oribil! Nici nu m-am mai epilat pentru ca am crezut ca aceste bubite sunt cauzate de lama. Va rog mult, ajutati-ma sigh. FUNDA si va raman recunoscatoare vesnic!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Poti sa te duci la medicul de familie si sa-l intrebi.
Si eu am avut si mi-a recomandat un lichid pudra cu menta, care calmeaza pielea.happy