| Anqutsa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa slabesc 5 kg intr. o luna! Cum pot face asa. Deja am scos din alimentatia mea : painea alba, dulciurile, sucurile si manacarurile ce contin grasimi. De sala pur si simplu nu mai am timp. Vreau idei.Multumesc! Funditabatting eyelashes!

3 răspunsuri:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Pai poate faci niste sport acasawinking... sportul e mai important edcat toate; ai putea sa alergi(consumi cele mai multe calorii)succeswinking

| janynefeaver a răspuns:

Gimnastica si dans cat de mult. Infometarea nu da roade, poate doar sa devii anemica.

| Bananas a răspuns:

Miscare acasa cel putin 30 de minute, 2 L de apa pe zi, ai putea sa renunti si la carne cat faci cura, la : prajeli neaparat, zahar, uleiuri rafinate, orez alb, dulciuri. Eu sunt slaba si am renuntat definitiv la toate acestea, nu stiu cum sa ma ingras sanatos happy... fac miscare zilnic mananc multe legume. supe simple, paste integrale, orez brun, ciupeci, branzeturi, oua, seminte, nuci, salate, sunt o gramada de reguli, eu m-am documentat mult(despre sanatate, nu despre slabit). Ideea e sa mananci(sanatos) de vreo 5 ori pe zi, la ore fixe, apa si miscare. Eu am slabit 3 kg in 9 zile fara sa vreau, am facut o detoxifiere de la forever living aloe vera, e destul de dur, dar sunt produse de calitate si naturale.