| Ionela_Alina_2000 a întrebat:

Buna am nevoie de niste idei de razbunare happy!
Eram la scoala si am cazut pe spate si nu mai puteam sa respir si niste fete au ras de mine ca tot spuneam unei prietene,, Apa.Apa "... Si as vrea sa ma razbun pe ele

Răspuns Câştigător
| PerfectLoveDrivesOutFear a răspuns:

Ai putea sa faci multe...de unde sa incep...ce zici de lipici pe scaunul lor sau sa le pui o insecta (de preferat una mare si paroasa) in par sau poti sa le pui praf de scarpinat in haine.
Dar dupa cum a spus un om intelept odata: 'Trebuie sa fim buni intr-o lume rea!'.
Dar eu cred ca razbunarea e dulce uneori...tu nu? Muahahaha...
Nu sunt diabolica doar ca stiu cum e sa vrei sa te rasbuni! laughing
Succes! laughing)

| Ionela_Alina_2000 explică (pentru PerfectLoveDrivesOutFear):

Multumesc, macar tu ma intelegi, si ca vreau sa rad si eu de ele laughing :*! P.S. FUNDA :*

| PerfectLoveDrivesOutFear a răspuns (pentru Ionela_Alina_2000):

Multumesc pentru funda! :*

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zanisoara a răspuns:

Pai sunt foarte buna la razbunari am sa iti fac o lista pentru ce poti face:
1. poti varsa apa pe ele,te faci ca din greseala,ai in mana un bidon, si mergi in timp ce vb la tel si dai peste ele, apoi spui nu, apa, apa mea!laughing
2. punele piedica
3.treci pe langa ele si fata ca au ceva pe geaca si smulgele 1 fir de par, doare foarte tare.
4.rupele o unghie, fetele tin mult la unghiile lor.
5.cand nu sunt in clasa, ai putea sa le uzi ghiozdanul, cartile, haine, si spui ca s-a varsat laptele.
6.scrie numele lor pe tabla si spui dirigintei ca ele au mazgalit tabla si au consumat creta, pe noi daca facem asa ne pune la cumparam creta.
7. taiele din par pe la spate cu foarfeca.
8. date pe langa iubitul lor(daca au)
9.Incearca sa le influentezi prieteni, gen ii spui ca x ca ea a zis ca miroase urat.
Cam atat, dar cred ca prima e cea mai buna. fUNDA?

| Ionela_Alina_2000 explică (pentru Zanisoara):

laughing Super! Mulțumesc chiar sunt nostime laughing)

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Ce ar fi sa arunci cu un butoi cu apa dupa ele? Deasemenea sa nu uiti sa strigi in urma lor : APA! APA!

| edinadia a răspuns:

Nu trebuie sa trebuie sa te razbuni. Doar fi un om bun