| cristina_3030 a întrebat:

Bunakiss, am nevoie de niste sfaturi de la voisad
De cate ori ma sarut cu prietenul meu, mereu ma incurc si niciodata nu reusesc sa imi iasa binestraight face.
Totul decurge bine pana cand imi baga limba in gura(scuze de exprimare) si ne atingem limbile, dupa ce ni le atingem ma incurc si numai imi iese nimiccrying.
Ce as putea face cu limba dupa ce ni le atingem, cum sa o misc? si mai ales cum sa fac ca sa numai tin limba incordata?sad
Chiar am nevoie de sfaturi de la voilove strucksad
Fara raspunsuri in bataie de joc, va rog mult!happy

Răspuns Câştigător
| Corina2 a răspuns:

Eu zic cel mai bine: inchizi ochii si te lasi dusa de val.eu una asa fac, ca sa fie si mai bine incerca sa va atingeti vraful limbilor.e o senzatien woow laughing nu te gandi ca nu faci ceva bine iti zic eu ca ii place, lasa'te purtata de val