| mariaa15 a întrebat:

Am un prieten cu care sunt de o luna si cu toate ca mereu ne sarutam tot nu ma pricep la sarutsad. Nu stiu ce sa fac cu limba, eu o tin nemiscata si am vazut ca el o misca dar eu o tin pe locsad. El mi-a spus sa numai imi tin limba incordata dar nu stiu cum sa facsad de cate ori ne sarutam mereu ma incurcsad si nu imi place deloc ca ma incurcstraight face
Deci cum sa fac? cum sa numai imi tin limba incordata? si cum sa mi-o miscsad, chiar am nevoie de sfaturi de la voilove struck
Fara raspunsuri in bataie de joc, va rog multhappy

3 răspunsuri:
| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Adevarul e ca sunt tipe care chiar nu stiu sa sarute si nici macar nu se gandesc la asta. ar trebui sa fii mai tandra, si atat timp cat sarutul nu e in graba si tu incerci sa te sincronizezi cu el totul ar trebui sa fie bine. si da, fara limba prea incordata.

| cevacumva a răspuns:

Pai nu te mai simti incordata, fa si u ce face el, iti misti limba dupa el nu stiu cum sati zic iti dai u seama pe moment totul vine de la sine

| DianaFil a răspuns:

Draga Maria, sa stii ca asa eram si eu la inceput cu actualul meu iubit. prima oara imi era rusine sa ma sarut cu el pentru ca nu stiam ce sa fac, cum sa fac. si pana la urma am zis ce naiba sunt cu el odata si odata tot trebuie sa o fac si pe asta. si a inceput sa ma sarute si sincer eram si eu ca tine nu stiam ce sa fac cu limba aia laughing. el mi-a zis doar atat inchide ochii si fa ce simti, si exact asta am facut. Nu trebuie sa te gandesti ce sa faci cu ea. pur si simplu vine de la sine.Nu trebuie sa iti fie rusine sa iti misti si tu limba pe acolo este absolut normal.si ai sa vezi ca daca incepi cu ce ti-am zis eu pe parcurs totul o sa fie bine sunt convinsa si plus de asta sunt sigura ca sarutul vostru o sa fie cel mai frumos :X succes mult Maria!