| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturistraight faceImi place de un baiat dar el de ceva timp nici macar nu ma mai baga in seama i-am zis si colegei mele de banca si e se intelege bine cu elstraight face azi ea o picat de pe scaun si el avea grija de ea(ii facea si masajstraight facesi apoi toata ziua a stat cu ea si ) cryingma simteam asa urat pe deoparte m`am gandit ca sunt egoistastraight facedar chiar il plac si parca ii face placere sa steie cu el mereu si ma doare foarte tare cand vad cum se poarta cu ea ma gandesc ca eu si daca imi spargeam capu nu`i pasa mereu imi vine sa plang la scoala din cauza lui ce sa fac sa numai simt nimic pentru el pentru ca numai pot asa m`am saturat mereu sa ma prefac ca nu am nimic si cand `colo in sufletu meu sa fie furtuna mereu ii zic colegei mele ca nu`mi mai place de el poate asa inceteaza dar nu stiu ce sa fac am impresia ca ma tradeaza si ca si ei ii place baiatu si n`ar zice nu daca ar zice el sa vb straight face help my"va rog! Vreau sa-l uit!crying e un ticalos!hee hee

3 răspunsuri:
| Special_girl a răspuns:

Incearca sa te concentrezi pe alte lucruri.

Daca vrei totusi sa-i captezi atentia n fiecare zi fii zimbitoare, vesela, aranjata si nu arata ca il placi.Nu-i oferi satisfactia asta.

| dulcik a răspuns:

Pai dc nu vb cu el si ii zici ca il placi. El stie ca tu il placi? din moment ce nu stie ce simiti pentru el e normal ca el sa se poarte asa. Iar tu degeaba o minti pe colega ta ca nu iti place de el pentru ca vezi si asta e o problema ca daca i-ai spune ei ca il placi probabil nici ea nu s-ar mai purta asa cu el. E destul de greu sa uiti un baiat insa crede-ma ca nu e imposibil.

| vladutz00 a răspuns:

Incearca sa cauti un alt baiat care arata bine, care are o personalitate super. Poate asa il uitiwinking