| dianaoana a întrebat:

am nevoie de o persoana care vinde marijuana sau altfel de droguri! e cine pe aici? plz lasa. ti id de mess. URGENT!

4 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Fata mai intai citeste despre ce vrei sa bagi pe nas...acum eu nu as recomanda nici un drog dar daca totusi consumi consuma ceva care nu da dependenta asa usor cauta pe internet despre droguri. Daca tot nu gasesti droguri la magazine de vise atunci du-te la farmacie si ia o multime de medicamente si alea se punwinking

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns (pentru DeeaDLove12):

Woahh! stai asa, sa bage marijuana pe nas?laughing
Nici nu cred ca ai idee ce este marijuana.
In primul rand, marijuana este o planta canepa pe scurt.Aceasta se fumeaza.
Nu mai invata lumea sa ia pastile de la farmacie fara sa fi testat tu insusi acel produs, tu ai spus doar sa ia pastile si atat, se apuca naibii copiii sa ia tot ce gasesc in casa.

| matraguna1 a răspuns:

Lol. cand ai avut ultimul gand "matur"? acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi aji lasa un id dar daca vede politia...mai bine nu...