| AdrianGT97 a întrebat:

Hei am nevoie repede de un raspuns. Sa raspunda doar cei care stiu sau care au avut prieteni in aceasta situatie. Cand o persoana a consumat droguri si acum se lasa ce simptome are? raspundeti-mi repede

1 răspuns:
| LeviaThan666 a răspuns:

Salut,stiu cum este si eu am un prieten care e in aceeasi situatie (trage pe nas iar eu ii spun ca nu e bine ce face dar el nu asculta de nimeni)in fine sunt aici sa te ajut: pentru ca odata ce incepi nu te poti opri, decat prin 2 modalitati 1)prin putere psihica daca vrei sa renunti la asa ceva, multi dupa ce au inceput nu se pot opri 2) Moartea, multi, chiar foarte multi mor din cauza drogurilor, eu in locul tau as insista si i-as arata ce se va intampla cu el daca va m-ai consuma: Sfantul Google xD explica-i ca nu e bine chiar daca ai senzatii placute, care pot fi fatale! iar daca se lasa nu va avea niciun simptom dar le va duce dorul straight face sper ca te-am ajutat! multa bafta