| 13DoXy13 a întrebat:

Bunahappy

am nevoie de pozitii ale mainiilove struck

adica :ok sau victorie...sau altele!

unde pot gasi aceste pozitii?

scuze de categorie dar e cea mai vizionata!puppy dog eyes

[si inca ceva... daca aveti de gand sa veniti cu comentarii de genu"nici intr-un caz dragoste si sex"sau"nu e chiar cea mai potrivita categorie",,,,, mai bine lasati-o baltaaa! pentru ca nu ma intereseaza!]

FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Nu ma cert cu tine. Dar majoritatea aveţi impresia proastă că dacă postaţi la o categorie mai vizitată primiţi şi răspunsuri mai bune.

http://ireal70.deviantart.com/......-199951559

8 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Daca pe tine nu te intereseaza pe noi de ce sa ne intereseze de ce vrei tu? Off copilele astea :-J. Take a life!

| 13DoXy13 explică (pentru DirectDinBerceni92):

Am mai gasit unu'...laughingmai voi chiar nu aveti ce face? de ce mai raspunzi la intrebare?winkingstai in bancutza tahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respecta regulamentul, intrebarea iti va fi mutata la categoria corespunzatoare.

| 13DoXy13 explică (pentru anonim_4396):

Exact cum spuneam...tocmai ai primit un mare "stupid!".la categoria "corespunzatoare"nu intra nimeni si nu mai primesc raspuns in veci! asa ca taci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru 13DoXy13):

Taci sa le spui parintilor tai; daca bunul simt nu se invata la tine, ori mai continui asa, dispari de pe sait.

| 13DoXy13 explică (pentru anonim_4396):

Da.ce sa mai vorbim...mor de frica!laughing

| Rockart a răspuns (pentru 13DoXy13):

În primul rând, nu mai există votul *stupid*. Se numeşte *eronat* şi nu văd nimic eronat în răspunsul lui. După ce că nu eşti în stare să postezi la categoria potrivită mai şi vorbeşti de parcă ai vorbi cu maicăta, nu cu o persoană necunoscută, care spunându-ţi că trebuie să postezi la categoria potrivită nu îţi face decât un bine, căci cu ocazia asta primeşti şi răspunsurile potrivite întrebării tale şi nici nu eşti suspendată.

Degeaba postezi tu la o categorie mai vizitată dacă acea categorie e vizitată de oameni care au cunoştiinţe într-un anumit domeniu, în niciun caz în *poziţii de mâini*.

Dacă nu îţi convin regulile site-ului, dă-ţi logout şi mută-te pe clopoţel:
http://www.clopotel.ro/intrebari-si-raspunsuri/

P.S: Îmi aştept *eronatul*.

| 13DoXy13 explică (pentru Rockart):

Ok.,,,,,gata cu cearta...am inteles!happy

| Rockart a răspuns (pentru 13DoXy13):

Nu ma cert cu tine. Dar majoritatea aveţi impresia proastă că dacă postaţi la o categorie mai vizitată primiţi şi răspunsuri mai bune.

http://ireal70.deviantart.com/......-199951559