| Mayyyyyy a întrebat:

am nevoie de putin ajutor! De cateva luni mai bine zis(3 luni)visez tot felul de chestii! care peste cateva zile se adeveresc! nu stiu ce inseamna sau imi imaginez chestii si se intampla, sa va spun ceva intamplat ieri!:sper sa nu radeti:eu am spus:uite vezi o sa ma doara capul in partea dreapta si imediat dupa 20 min a inceput sa ma doar capul fix in partea dreapta!
Se intampla tot felul de chestii! va rog sa-mi spuneti ce inseamna! nu vreau raspunsuri de genul : Mai lasa imaginatia, nu mai fa misto de noi! etc! eu vreau doar sa ma ajutati! multumesc dau funda si restul voturi3!

8 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Bună Anyy.
Să iți zic sincer,și eu am avut astfel de perioade în care se adeverea ceea ce visam. Și era extrem de ciudat. Mă simțeam puțin speriată. Crede'mă,totul ține de subconștient. Ideea ar fi că tu te cunoști foarte bine[zic asta legat de faza cu durerea de cap] și.din ce am observat la mine,pur și simplu știam ce avea să se întâmple. Eu i'am zis intuiție feminină. Nu trebuie să te sperii. Eu zic să te bucuri că ți se întâmplă asta. Poți începe să profiți de pe urma viselor. Poate că la un momendat vor trece,cum s-a intâmplat in cazul meu.
Multă baftă, și repet. stai linistită, nu ai de ce să te sperii. Nu e nimic extrem de ciudat/anormal.

| PisicaRoz a răspuns:

Nu avem de ce sa radem... poate esti mediumsmugsau poate e ceva de scurta durata oricum incearca sa nu te sperii poate e ceva normal la unele persoane se mai intampla...mie mi se pare fain sa visezi sau sa iti imaginezi chestii si sa se indeplineascalove struckbafta P.S. discuta cu mama ta poate te va intelege daca nu du-te la un pshiholog care poate iti va da raspunsul la aceasta intrebaretongue sa nu intelegi gresit nu zic ca esti nebuna sau cevastraight face

| Rev_4737 a răspuns:

Pot fii coincidente, dar daca lucrurile se adeveresc exact la fel si dupa ce spui tu ca se vor intampla este posibil ori sa ai o intuitie feminina minunata laughing ori sa fii medium/clarvazatoare ori este doar o perioada. Eu una am avut o perioada in care: cand mergeam pe strada vedeam ori in masina, ori pe langa masina sau pe langa mine, cu coltul ochiului diferite imagini a unor persoane, iar odata am vazut un om in varsta langa un camion si dupa cateva zile am trecut pe acolo si acel om se urca in camion a fost ciudat dar si interesant. Daca ti se vor intampla aceste chestii incontinuu poti sa incepi sa le controlezi, exista si chaturi pentru persoane cu astfel de puteri. Succes!

| OctaLoL a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel doar ca eu nu visez ci cand cineva spune un lucru cu intonatia gen...ca glumeste cineva despre ceva sau cand vad anumite imagini nu stiu parca imi trece prin fata ochilor ca am visat asta.Mama a spus ca pot fi clarvazator.Serios.

| pufulete_3999 a răspuns:

Si mie mi se intampla. Eu functionez cam asa: visez noaptea ceva, dar dimineata nu imi aduc aminte ce...Si, peste o zi doua, se intampla si in momentul ala imi aduc aminte ca asta am visat... Am o senzatie de deja vu incredibil de ciudata. Eu am fost la psiholog dar a zis ca poate am eu ceva in plus.Nu cred ca e ceva rau in asta, dar clar e stranie chestia. Sper ca te-am ajutat. Macar stii ca nu esti singura.

| aida009 a răspuns:

Cred ca ai un al 6-lea simt cu care poti citi viitorul ca si ghicitul in ceasca sau in palma numai tu il vezi prin vis.

Uite un exercitiu ca sa poti vedea ce se intampla cu o persoana oarecare.Inainte sa te culci sa te gandesti bine la persoana respectiva si sa ai o poza cu ea in mana. Poate nu-ti va iesi din prima dar continua.

| Damian_Adina_1993 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat o singura data, dar a fost urat rau, am sp in gluma ca cinev o sa moara si chiar a murit, dar era ceva foarte ciudat ca dupa ce amurit acel cineva a inceput un fel de lant murea cineva apoi peste 40 de zile murea altcineva apoi nu stiu ce s-a intamplat si am inceput sa ghicesc ce persoane aveau sa moara...deci nu te teme ca eu nu prea am cum sa rad...e cv ciudat la chestia asta, dar nu te speriat poate esti medium happy

| cristy_8962 a răspuns:

Pai stii o prietena foarte buna de-a mea tot la fel zice ca ce viseaza a doua zii se adevereste.e straniu