| TerogRaspundePrietenas a întrebat:

Am nevoie de ajutor, ce system imi puteti sugera pentru gaming
si sa fie un buget minim sau medium.Adica as vrea sa-mi mearga Crysis 2, Gta IV, BF3, L4D2,Skyrim etc...
Deci va rog raspundeti cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| alexrock16 a răspuns:

Uite o configuratie cu un PC Full AMD cu un buget cu putin peste 2000 lei.

http://www.azerty.ro/wishlist/4378/

Iti merge Far cry 3 sau GTA 5 cu setari high.

Răspuns utilizator avertizat
| alexrock16 a răspuns (pentru jimmiesrustled):

Informeaza-te si tu si dupa comentezi, ok?

| TerogRaspundePrietenas explică (pentru alexrock16):

Multumesc mult!

Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Eu nu va inteleg. Daca vreti sisteme low budget (sub 3000 lei), doar pentru gaming, mai bine investiti banii aia in Playstation 3 sau 4 sau XBOX LIVE sau 360.

| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php uite aicea ca e si pentru PC;)

Răspuns utilizator avertizat